Youtube Abone Satın Almanın Faydaları *2021

Youtube Abone Satın Almanın Faydaları

Youtube abone satın al işlemi son 2 yıldır çok sık yapılıyor, sebebi ise; insanlar youtube üzerinden evde oturarak para kazanmaya başladılar, pandemi dönemi ile birlikte insanlar evden para kazanma yolları araştırmaya başladılar ve en kolay yol olarak youtube içerik üreticisi olmayı öğrendiler. Evinde otururken oynadıkları oyunu kaydedip paylaşanlar'dan tutun yaptığı yemeğin tarifini anlatan kişilere kadar uzanan bir platform oldu youtube. Ve bunu gören diğer kişilerde hemen harekete geçmek için youtube kanalı açıyor ve youtube'nin para kazanma kriterleri olan 1.000 abone ve 4.000 saat izlenmeyi tamamlamak istiyor. Bunları tamamlamanın en hızlı yolu ise şuanda bu makaleyi okuduğunuz GkcMedya markasının servislerini kullanmak.

İlginizi çekebilir: Youtube abone satın al

Youtube Abone Satın Al Ne İşe Yarar ?

Youtube abone satın al işlemi yapmak sizin youtube kanalınızın para kazanması konusunda yardımcı olur, sitemiz üzerinden 1.000 abone ile 4.000 saat izlenme satın al işlemi yapınca youtube para kazanma için istenilen kriterleri tamamlamış olursunuz, kriterleri tamamladıktan sonra kanalınızın para kazanmaya açılması için youtube bir başvuru gönderiyorsunuz ve incelendikten sonra para kazanmanız açılıyor o vakitten itibaren attığınız her videonun izlenme sayısına göre her ay sonu belirttiğiniz banka hesabınıza para yatıyor.

İlginizi çekebilir: Youtube 4.000 saat izlenme al

Youtube Abone Satın Almak Zararlı Mı?

Youtube abone satın al işlemi yapmak zararlı değil, tamamen youtube algoritmalarına uygun olarak gönderdiğimiz için bir sorun yaşamazsınız. Eğer youtube kanalınıza abone hilesi yaparsanız sorun yaşamanız kaçınılımaz, hile yapılan kanalları youtube tespit ediyor ve cezai yaptırımlar uyguluyor, eğer o kanaldan para kazanıyorsanız kanalınızın para kazanması kapatılıyor. Yada kanalınızı komple siliyor ve çok zor şekilde açıyor.