Youtube Abone Satın Al, Youtube Abone Nasıl Kazanılır

Youtube abone nasıl kazanılır öğrenmek ister misiniz? Öncelikle, bulunduğunuz yerdeydim ve artık YouTube üzerinden para kazanma konusunda bilgim olduğunu söyleyeyim. Görüyorsunuz, ilk müşterimi almaya çalışırken yaptığım buydu. Doğru, olması gerekenden biraz daha uzun süre erteledim ve o gün yanlış yaptığım bir şey yüzünden izleyici kaybetmeye başladım.

Youtube Abone Satın Al

Bilmeyenleriniz için, daha önceki işimde çalışırken yeni bir iş olarak youtube abone satın al işlemi yaparak bir kanal kurdum. Bu işi yapmanın tüm amacı, önceki işimi sosyal ağlarım, Facebook, tumblr ve MySpace aracılığıyla tanıtmaktı, bu arada ben günlük işimi sürdürdüm ve üniversite öğrencisi olarak çalıştım. Ayrıca Facebook ve MySpace'de karanlık ruh oyunlarının tanıtımını yapan web siteleri de oluşturdum. Bu ürünleri hep YouTube ve Facebook üzerinden pazarlıyordum.

Youtube Abone Kazan

lYoutube abone satın al işlemini yaparak bu işe başladım abone satın al işlemi yapmadan kesinlikle büyüyemezsiniz, Daha sonra ise satın aldığım aboneler sayesinde öne çıkarak nasıl abone kazanırım ? bunu düşündükten sonra Youtube abone nasıl kazanılır araştırmaya başladım. Facebook duvarımda, videolarımı arkadaşlarıma ve onların arkadaşlarına tanıtmama izin verecek bir YouTube hesabı oluşturmama izin verecek bir düğme olduğunu biliyordum. İnternette başarılı olmak için satışlarını kaybettiğim adamlardan daha akıllı olmam gerektiğini biliyordum.

Youtube Abone Hilesi

Harika bir site buldum ve Youtube abone satın al işlemi yaptım şimdi önceki yöntemlerimi kullanarak karşılaştığım zorluklardan geçmek zorunda kalmadan tüm videolarımı tanıtmanın bir yolunu buldum. Öncelikle, Facebook hesabımı açtım ve giriş yaptım. "Arkadaşlar" bölümüne gittim ve blog yazmayı ve WordPress'i kullanmayı seven tanıdığım bir sürü insan vardı. Üniversitede olduğum ve kısıtlı bir bütçeyle yaşadığım için, süslü blog yazılımlarına para harcamayacaktım, ancak YouTube ve Facebook'a yüklemek için videolar yapmam gerektiğini biliyordum.

Abone Hilesi

Youtube abone hilesi yaparsanız youtubede üzerinde, yükselmeniz imkansız çünkü ücretsiz şekilde hile yaparak elde ettiğiniz aboneler size yara sağlamıyacaktır. Hile ile elde ettiğiniz aboneler bot hesaplar olduğu için youtube bu aboneleri bir süre sonra sizden silecek ve sizi cezalandıracaktır. Bu durum ile karşılaşmamak için gkcmedya.com sitemiz üzerinden youtube abone satın al işlemi yaparak kaliteli abonelere sahip olabilirsiniz ve youtube içerik üreticiler arasında ön sıralardan yer edinebilirsiniz, en önemlisi hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.