Twitter Takipçi Hilesi, Twitter Takipçi Kasma

Twitter Takipçi Hilesi, Twitter Takipçi Kasma

Twitter Takipçi Hilesi, yapmak istiyorsanız önce bu makaleyi okuyun. Twitter son zamanlarda çok fazla güncelleme yaparak bu tür işlemleri sıkılaştırdı eğer twitter takipçi hilesi yaparsanız hesabınız askıya alınabilir bunun yanında hile yapmak için girdiğiniz siteler sizi havuzlarına ekliyeceği için hesabınızda izinsiz işlemler olucaktır, siz hile yaptığınızda sizi takip eden kişilerde sizin gibi hile yapmak için girmiş ama havuza dahil oldukları için habersiz şekilde sizi takip etmiş olucaklar, sizde bu durum ile karşılaşmamak için twitter takipçi satın al işlemini şuanda bu makaleyi okuduğunuz gkcmedya.com sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

 

Twitter Takipçi Hilesi

Twitter takipçi satın al, işlemi yapmak twitter takipçi hilesi yapmaya göre daha mantıklıdır anlattığım gibi hile yaptığınız zaman başınıza gelebilicek kötü durumlar çıkabilir. Twitter takipçi hilesi bir başka adı ise Twitter takipçi kasma işlemi hile yapanlarda bu ismi veriyor karşılıklı takip edenlerde bu ismi veriyor, hile yapmak yerine karşılıklı takip yapmak daha mantıklı olucaktır, yeni atılan bir tweeti beğenen kişileri takip ederek karşılıklı olarak takipleşebilirsiniz. Bu sayede organik takipçileriniz olabilir ama profilinize giren kişiler bu manzarayı beğenmeyebilir 5000 kişiyi takip eden hesaplara genelde popüler olarak bakılmıyor ama 5000 takipçisi olup 100 kişiyi takip eden hesaplar popüler olarak görünüyor, ha derseniz ki takipten çıkarırım :) takip ettiğiniz kişilerde sizi otomatik olarak çıkarıcağı için geldiğiniz yere geri dönebilirsiniz bu konuda kesin bir karar verip başlamanız en mantıklısı olucaktır.

Twitter Takipçi Kasma

Twitter takipçi hilesi, yapmaktan vazgeçtiniz ve twitter takipçi kasma işlemi yapmak istiyorsanız twitterin limitlerine uygun şekilde yeni atılan bir tweeti beğenen kişileri takip edin ve bunların sizi geri takip etmesi için 1 saat verin geri dönmeyen dahada dönmez zaten, karşılıklı takip etme işlemini yaparken limitlere uyun yoksa 3 gün boyunca bütün işlemleriniz twitter tarafından kısıtlanabilir. Sizi geri takip etmeyen kişileri çıkarmak için bekleyin hemen çıkarmayın, 1 gün takip edin 2. gün takip edin 3. gün takip etmeyenleri takipten çıkarın bir takip edip bir takipten çıkarma işlemi yaparsanız bu sizin hesabınızın kısıtlanmasına neden olucaktır hatta askıya alınabilmesine bile sebep olucaktır. Twitter takipçi kasma işlemi yapmak bu kadar basit.