Twitter Mavi Tik Alma

Twitter Mavi Tik Alma

Twitter mavi tik alma işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız bu makalemizi mutlaka sonuna kadar okumalısınız, twitter mavi tik hilesi, twitter mavi tik alma yöntemlerinin 2021 yılında aktif kullanılan şekilde olanlarını sizlere anlatıcağız.

Twitter Mavi Tik Alma

Twitter mavi tik alma işlemi yapmak istiyorsanız öncelikle sosyal medya üzerinde bir tanınmışlığınız olması gerekiyor, paylaştığınız tweetlerin beğeni ile retweet sayısı ile beraber takipçi sayınız çok önemlidir öncelikle bunu bilmelisiniz. Twitter takipçi satın al paketlerimize göz atabilirsiniz.

Twitter takipçi sayınız ve tweet etkileşimleriniz iyi olduğunu düşünüyorsunuz ve tanınmışlığınız var ise hazırsınız hadi o halde başlıyalım; Twitter mavi tik başvurularını 2021 yılı ile birlikte tekrar aktif etmiş bulunmakta. Buraya tıklayarak twitter tarafından mavi tik başvurusu yapmadan önce hangi kategoriden onay alıcağınızı bilmelisiniz, daha sonrasında ilgili makale üzerinden gerekli olan şartları incelemelisiniz eğer karşılıyor iseniz başvuru yapabilirsiniz çok yüksek ihtimal ile hesabınız mavi tik alma işini başarılı şekilde sonuçlandırıcaktır.

 

Twitter Mavi Tik Alma Süresi

Twitter mavi tik almak için başvuruyu gönderdikten sonra beklemeniz gereken süre 1-7 iş günü olucak bu süreler içerisinde twitter yetkilileri hesabınızı inceliyecektir ve daha sonrasında hesabınıza onay rozetini yani mavi tiki vericektir.

 

Twitter Mavi Tik Nasıl Alınır ?

Twitter mavi tik nasıl alınır merak ediyorsanız burayı dikkatli okumalsınız. Öncelikle twitter hesabınıza giriş yapmalısınız daha sonra ise Ayarlar > Onaylama İsteğinde Bulun kısmına giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra twitter mavi tik almak için gerekli alanları düzgün ve doğru şekilde doldurmalısınız, başvuru formunu doldurup gönderikten sonra arkanıza yaslanıp beklemek kalıyor.

Twitter Mavi Tik Hilesi

Twitter mavi tik hilesi 2021 gibi aramaları googlede yapmanıza gerek yok, böyle birşeyin mümkün olmadığını söyleyebiliriz o yüzden boşa vakit harcamanıza gerek yok bu tarz vaad veren sitelerin hepsi yalan söylemekte, twitter mavi tik alma işlemini sadece twitter üzerinden başvuru yaparak alabiliyorsunuz.

Twitter Mavi Tik Alma Yolları

Twitter mavi tik alma yolları arıyorsanız burayı dikkatlice okumalısınız, twitter mavi tik almak istiyor ve ünlü değilseniz iyi bir içerik üretici olarak alabilme şansınız bulunuyor öncelikle Takipçi,beğeni ve retweet ihtiyacınız bulunuyor bu yüzden sitemiz üzerinden en güvenilir şekilde twitter beğeni satın al ve takipçi satın al işlemlerini yapmanız gerekiyor daha sonrasında ise düzenli tweetler paylaşarak kendinize bir hayran kitlesi çekmeniz lazım bunu nasıl yapıcaksınız ? Twitter üzerinde gündem olabilicek tweetler paylaşarak kendinize belirli bir kitle toplayabilirsiniz bu kitleyi doğru kullanarak mavi tik alabilirsiniz daha fazla bilgi almak için https://www.takipkolik.com/twitter-mavi-tik-nasil-alinir-2021/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.