İnstagram Yukarı Kaydır Nasıl Yapılır? (En Kolay Yöntem)

İnstagram Yukarı Kaydır Nasıl Yapılır? (En Kolay Yöntem)

İnstagram yukarı kaydır nasıl yapılır merak ediyorsanız hadi gelin bir göz atalım. Bir çok kişinin instagram hikayelerine yukarı kaydır diye link eklediğini görüyoruz, bu yukarı kaydır özelliği instagrama en son eklenen özelliklerden birisi ve bu özelliği açmak için instagram sizden bazı kriterleri karşılamanızı istiyor.

 

İnstagram Hikaye Yukarı Kaydırma

İnstagram hikaye yukarı kaydır ekleme işlemini yapmak için en az 10.000 takipçiye sahip olmanız gerekiyor, bu takipçilerin fake olması yada gerçek olması önemli değil ama takipçiniz 9999 olursa bile bu özellik anında elinizden alınıyor. Direkt sayfadan çıkıp gitmenize gerek yok GkcMedya sitemiz ile en uygun fiyatlar ile İnstagram takipçi satın al işlemi yapabilirsiniz.

 

İnstagram Yukarı Kaydır Nasıl Yapılır ?

İnstagram takipçi satın al işlemini yaptıktan sonra, hikaye paylaşıcağınız zaman sol yukarıda ataç işareti beliricektir, bu ataç işaretine basarak eklemek istediğiniz linki ilgili alan girmeniz gerekiyor ve daha sonrasında tamam diyip hikayeyi paylaşmalısınız. Bu işlemi yapmak aslında bu kadar basit ama instagramın 10.000 takipçi şartını karşılamak bazı insanlar için zor olabiliyor.

İnstagram Takipçi Paketlerimizi İnceleyebilrsiniz;

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram Ucuz Takipçi Satın Al

İnstagram Düşmeyen Takipçi Satın Al