İnstagram Yorum Hilesi *2021

İnstagram Yorum Hilesi *2021

İNSTAGRAMDA YORUM HİLESİ NEDİR VE NASIL YAPILIR?

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi instagramdır. İnstagramı dünya üzerinde yaşayan insanların neredeyse  ’u kullanmaktadır. İnstagramda kullanıcılar günlük hayatta neler yaptıklarını, nerelere gittiklerini, mutlu anlarını, o an içerisinde oldukları duygu ve düşüncelerini paylaşırlar. Bazı kullanıcılar ise instagramı para kazanmak için, işlerini oradan yürütmek için ve kendini tanıtmak için kullanır.

İnstagram sayesinde dünyanın bir ucundan diğer ucuna saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. İnstagramda paylaştığınız bir postunuz ya da videonuz saniyeler içinde binlerce yorum ve beğeni alabilir. Binlerce yorum ve beğeni alabilmek için takipçi sayınızın oldukça fazla olması gereklidir. Bazı instagram kullanıcıları takipçi sayıları az olsa da paylaştıkları post ya da video için çok fazla yorum ve beğeni almak isterler.

İnstagram yorum hilesi işte burada devreye giriyor. Paylaşımı için fazla yorum almak isteyen alamayan kişiler bir takım instagram üzerinden hilelere başvuruyorlar. Bazı siteler instagram üzerinden yapmış olduğunuz paylaşımlar için belirli ücret karşılığında belirli aralıklarla paylaşımınıza yorum gönderiyor. İşte bu sitelerin gönderdikleri yorumları kendi paranızla aldığınız için instagram üzerinden yorum hilesi yapmış oluyorsunuz.

İlginizi çekebilir: Instagram Takipçi Satın Al

 

İNSTAGRAM YORUM HİLESİ 2021 NE İŞE YARAR?


İnstagram yorum hilesi 2021 yılında da aynı işlevle çalışmaktadır. Bu işi yapan güvenilir bir siteye girerek kaç adet paylaşımınız için yorum yapılmasını belirliyorsunuz. Daha sonra bu belirlediğiniz paylaşımlarınıza kaç adet yorum gelmesini istediğinizi seçiyorsunuz ve bu kriterler karşılığında ödeyeceğiniz tutar karşınıza çıkıyor. Bu tutarı ödediğiniz zaman seçmiş olduğunuz paylaşımınıza belirli aralıklarla yorumlar gelmeye başlıyor.

Bu yorumlar gerçek kişiler tarafından yapılan bir yorum değildir. Tamamen bilgisayar üzerinden oluşturulan bir program arayıcılığı ile gönderilmektedir. Yorumlar emoji, yabancı gelimeler ve Türkçe yorumlar olarak gelmektedir. Sitenin güvenli bir site olması gerektiğine dikkat etmelisiniz.

İnstagram üzerinden yorum hilesi zararlı mı sorusu bu hileyi kullanmak isteyen herkesin aklına gelen ilk sorudur. İnstagram üzerinden yorum hilesinin zararlı olmaması için güvenilir olan bir siteden yorum satın almalısınız. Bunun dışında güvenilir olmayan bir siteden yorum satın aldığınız zaman instagram hesabınız çalınabilir. Burada önemli olan işlem yapacağınız sitenin ne kadar güvenli oluğudur.

Yorum hilesi satın alırken aynı zamanda da kart bilgilerinizi siteye gireceğiniz için site eğer güvenli bir site değil ise hesabınızdaki bulunan paranız da tehlike altına girebilir. Bunun için yorum hilesinin zararlı bir noktaya gelmesini istemiyorsanız eğer satın alacağınız siteye dikkat etmelisiniz.

 

ÜCRETSİZ İNSTAGRAM YORUM HİLESİ


Ücretsiz instagram yorum hilesi için biraz zaman ayırmanız gereklidir. İnstagram üzerinden paylaştığınız paylaşımların çok yorum almasını istiyorsanız ve aynı zamanda bu durum için para ödemek istiyorsanız instagram üzerinden yorum etkinliklerine katılmanız gerekir. İnstagram üzerinden bir grup insan birleşiyor ve belirli tarih, saatlerde yorum etkinliği düzenliyor. Böyle bir etkinliğe katılıp paylaşımınızın yorumlarını arttırabilirsiniz.

Etkinlik yapan grup bir sayfa belirliyor ve etkinlikleri bu sayfanın üzerinden gerçekleştiriyor. O sayfadan etkinliğin gününü ve saatini bildiriyor. Sizde o etkinliğe katılarak paylaşımınızı bildiriyorsunuz. Etkinlik saati geldiğinde gerçek kişiler sayfanızdaki paylaşımınıza yorum yapmaya başlıyorlar. Sizde etkinliğe katıldığınız için sizin sayfanızda yorum yapan kişilerin sayfasına girerek istedikleri paylaşımların altına yorum yapıyorsunuz. Çok fazla zaman ve sabır isteyen bu yöntem ile de ücretsiz bir şekilde yorumlarınızı arttırabilirsiniz.

Profiliniz öne çıkartmak istiyorsanız, etkileşiminizi arttırma istiyorsanız ve bu işi profesyonel olarak yapmayı istiyorsanız eğer paylaşımlarınızın altında çok fazla sayıda beğeni ve yorum olmalıdır. Tabi öncelikle sayfanız herkese açık olmalıdır ki keşfet bölümünden herkesin sayfasına düşerek keşfedilmelisiniz.