Instagram Fake Hesap

Instagram Fake Hesap

Instagram fake hesap ile ilgili tüm detayları bugün sizlere bu makalemiz ile birlikte anlatıcağız, lütfen acele etmeden bu makalemizi sonuna kadar okuyun ve instagram fake hesap açma gibi konularda aradığınız bütün soruların cevaplarını öğrenin. Hadi gelin başlıyalım.

Instagram fake hesap, sayılarında artış yaşanmasının sebebi, son günlerde instagram uygulamasında ki kullanıcı sayısının hızlı şekilde artmasından kaynaklanıyor. Peki fake instagram hesabı açmak ne işe yarıyor ? instagram fake hesap açma işlemini yapan kişiler genelde stalk yapıyor, yani gerçek hesabından takip etmek istemediği bir kişiyi fake hesap açarak takip ediyor ve buna stalk deniyor.

direkt hazır fake hesap satın almak isterseniz mutlaka inceleyin: Instagram Fake Hesap Satın Al

Instagram Fake Hesap Nedir ?

Sosyal medya uygulamaları kullanıcılarının bir çok amaçla kullandıkları hesap türüne fake hesap deniyor. Sosyal medya kullanıcıları kendi kimliklerini gizlemek istediği için bu tür hesapları kullanıyorlar, fake hesap açarken adını bile bilmedikleri kişilerin ismi ile ilk defa gördükleri kişinin resimlerini kullanıyorlar, Fake hesap kelimesinin Türkçe karşılığı ise "Sahte Hesap" demek. İnstagram fake hesapların kullanım amacı kişiden kişiye değişkenlik göstermekte, günümüz de sosyal medya kullanan çoğu kişinin fake hesabı bulunmaktadır. İnstagram sahte hesap açma işlemi yapan kişiler genelde kendi hesabından takip etmek istemediği ama ne yaptığını merak ettiği kişileri takip ediyor.

Instagram Fake Hesap Açma

Instagram fake hesap açma işlemi yapmak istiyorsanız, her zaman ki gibi kayıt oluyorsunuz ama ben size nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatıcağım. Hepimiz fake hesap açarken yeterli bilgiye sahip olduğumuzu düşünüyoruz ama bazı durumlarda fake hesabı açtıktan sonra kimliğimizi gizlemek konusunda bazı sorunlar ile karşılaşabiliyoruz. Bu yüzden şimdi sizlere anlatıcağım taktikleri kullanarak kimliğinizi deşifre etmeden fake hesap açabilirsiniz.

İlk önce hiç kullanılmamış bir mail adresi oluşturun, kayıt olurken telefon numaranızı kullanmayın ve açtığınız mail adresinde kendi isminiz ve soyisminizi kullanmamaya dikkat etmelisiniz. 

Bu husulara dikkat ederek instagram fake hesap açma işlemi yaptığınız zaman instagram fake hesap bulma uygulaması bile hesabın size ait olduğunu anlıyamaz.

Instagram Fake Hesap Nasıl Açılır ?

Instagram fake hesap açma işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken konuları sırası ile sıralıyalım;

 • Kullanılmamış Yada Yeni Mail Adresi Oluşturun.
 • Hesabınızın kullanıcı adını gerçek isminize yakın şekilde kesinlikle yapmayın.
 • Hesabınızı başarılı şekilde açtıktan sonra bir miktar takipçi satın alabilirsiniz.
 • Hesabınızı oluşturunca bir kaç resim paylaşarak bu resimlere beğeni satın alabilirsiniz.
 • Hesabı oluşturduktan sonra ara ara story atmalısınız fake olduğunuzu anlama ihtimalleri düşer.
 • Hesabınızın gerçek gibi görünmesi için bir kaç adet daha fake hesap açın ve ana hesabınıza yorum yapın.

 

Instagram Fake Hesap Bulma

Instagram fake hesap hesap bulmak için;

 • Instagram giriş sayfasına gelin ve şifremi unuttum seçeneğine tıklayın.
 • Karşınıza çıkan ekrana bulmak istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın.
 • Ekranın altında bir şifre yenileme maili gönderiğine dair bir bildirim geliyor.
 • Mail adresini tamamen göstermez maalesef ama şüphelendiğiniz birisi var ise mailin ilk ve son harfine bakarak tahmin edebilirsiniz.
 • Fake hesabı açan bir kişi sahte bir mail ile hesap açtı ise maalesef bunu öğrenmeniz imkansız.